dni powszednie 7.00,7.30, 17.00
  • Spotkanie Wolontariuszy oraz Przyjaciół Caritas

Zbliżenie ołtarza

Spotkanie Caritas

Dnia 17 listopada 2018r. w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbyło się spotkanie Wolontariuszy oraz Przyjaciół Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

W spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz II Światowego Dnia Osób Ubogich pod hasłem ,,Wolontariusz Twoim Przyjacielem” uczestniczyli przedstawiciele naszej parafii.

Za całoroczną działalność na niwie wolontariatu w postaci dyplomu i medalu odznaczony został Asystent Kościelny Szkolnego Koła Caritas - Ksiądz Artur Dobrzyński oraz Opiekun Koła - Pani Emilia Grądzka.

Za zaangażowanie w Szkolnym Kole Caritas w Wiźnie i pomoc na rzecz drugiego człowieka dyplomy otrzymali uczniowie:

Detkiewicz Aleksandra

Detkiewicz Magdalena

Ładyżyńska Karolina

Mielnicki Dominik

Mielnicki Łukasz

Pogroszewska Wiktoria

Staszek Anna

Uczennica klasy III Szkoły Podstawowej im. Obrońców Wizny Dominika Pogroszewska wzięła udział w konkursie muzycznym „Śpiewaj Paradiso na urodziny św. Filipa Neri”.

Zajęła I miejsce na etapie diecezjalnym. Swoim występem zachwyciła publiczność. Kategoria muzyczna polegała na napisaniu tekstu piosenki związanej z tematem konkursu do znanej melodii i wykonaniu jej.

Bożena Staszek