+48 86 217 64 18
Czynny w godz. pracy kancelarii

e-mail:

ul. Ogrodowa 7

18-430 Wizna

Msze i nabożeństwa:

Niedziela 7.00, 9.00, 12.00, 16.00
dni powszednie 7.00, 7.30, 17.00

 

  • Adoracja NS (Gloriosa Trinita - Suchcice)
Gloriosa Trinita - Suchcice

Gloriosa Trinita - Suchcice

Powiększ!
Gloriosa Trinita - Suchcice

Gloriosa Trinita - Suchcice

Powiększ!

Gloriosa Trinita - Suchcice

Powiększ!
Gloriosa Trinita - Suchcice

Gloriosa Trinita - Suchcice

Powiększ!

Bądź uwielbiony Panie w każdym ludzkim sercu!

Jezus Chrystus jest Bogiem żywym, on nas uzdalnia do wiary i modlitwy abyśmy mogli dzielić się Ewangelią i świadectwem własnego życia. Młodzież z naszej parafii należąca do wspólnoty Gloriosa Trinita dnia 23 listopada uczestniczyła z Ks. Mateuszem w adoracji w Suchcicach.

Atmosfera wspólnoty była niepowtarzalna. Modlitwa uwielbienia przepełniała nasze serca. Muzyka i śpiew na chwałę Bożą dodawały nam sił do dalszej adoracji. Wspólnie razem prosiliśmy w modlitwie różańcowej Jezusa przez wstawiennictwo naszej ukochanej Matki Maryi o potrzebne łaski i dary dla naszych wspólnot. To dzięki modlitwie pogłębiamy naszą duchowość i więź z Bogiem, czujemy się dobrze w obecności naszego Pana Jezusa Chrystusa, który nas umacnia. Dzięki wspaniałym i charyzmatycznym liderkom i niesamowitej organizacji udało nam się wspólnie trwać w komunii serc i adorować Jezusa. Dla Jezusa tu jesteśmy, aby trwać w jedności i by móc głosić prawdę Dobrej Nowiny. Trwajmy na modlitwie, oby więcej było takich wspólnych spotkań, byśmy uwielbiali Boga jak najczęściej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy zaangażowali się w to modlitewne wydarzenie. Pragniemy szczególnie podziękować osobom ze wspólnot Gloriosa Trinita z Czerwina, Wizny, Rzekunia, Ostrołęki, Wyszkowa. Dziękujemy naszej diakonii muzycznej, a także pragniemy podziękować za wspaniałą gościnność i życzliwość w Suchcicach. Niech Duch Święty obdarza was potrzebnymi łaskami, z całego serca dziękujemy za wasze świadectwo wiary i gotowość uwielbienia żywego Boga.

 

Ks. Mateusz Gąsowski