+48 86 217 64 18
Czynny w godz. pracy kancelarii

e-mail:

ul. Ogrodowa 7

18-430 Wizna

Msze i nabożeństwa:

Niedziela 7.00, 9.00, 12.00, 16.00
dni powszednie 7.00, 7.30, 17.00
  • s. Julita ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny
s. Julita Zawadzka

 

s. Julita Zawadzka

 

s. Julita Zawadzka

 

 

s. Julita ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny

W naszej wspólnocie parafialnej 5. lipca po mszach św. gościliśmy s. JULITĘ Zawadzką Misjonarkę Świętej Rodziny z Białegostoku.

Siostra jest dyrektorem przedszkola z duszą artysty. Podzieliła się z nami swoim świadectwem i wykonała kilka pieśni ze swych płyt zatytułowanych: „Do światła z ciemności” oraz „Ześlij wiatr”. Zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny podkreśla z uśmiechem, że śpiewane przez nią melodie mają charakter ewangelizacyjny i są dalszą muzyczną drogą niesienia Dobrej Nowiny.

Można było nabyć autorskie płyty s. Julity po każdej z mszy św. Płyty w cenie 20 zł są rownież do nabycia w kancelarii parafialnej (ilość ograniczona).

Tytułowym utworem jednej z płyt jest „Ześlij wiatr”, do którego nakręcony został również klip promujący. Łącznie na płycie znajduje się 15 melodii, wśród nich między innymi "Obce ciało", "Nie musisz się bać", "Niech Twoje Słowo". Aranżacją i muzyką zajął się Artur Kaszkowski. To dobry materiał, aby się pomodlić. Teksty chwytające za serce, przemawiające miłością do Boga – mówi ewangelizująca wokalistka.

Ewangelizowanie nabiera nowych wymiarów, wsłuchując się ze skupieniem w każdy wyśpiewany dźwięk przez s. Julitę, odczuliśmy niebywałą radość i spokój, którego tak bardzo teraz potrzebujemy w trudnym czasie.