• NIEDZIELA ŚW. RODZINY Z NAZARETU

NIEDZIELA ŚW. RODZINY Z NAZARETU

30. grudnia 2018 roku, w niedzielę Świętej Rodziny z Nazaretu, w naszym parafialnym kościele w Wiźnie miała miejsce piękna uroczystość, podczas której zostały odnowione przyrzeczenia małżeńskie. ok. 100 par z różnym stażem małżeńskim, stanęło jeszcze raz w obliczu Boga, aby patrząc sobie w oczy odnowić przyrzeczenia.

Przypomnieliśmy sobie dzień naszego ślubu, kiedy to zakochani i pełni nadziei składaliśmy przysięgę małżeńską. Dziś, często po wielu latach od tamtej chwili, dziękując Bogu za wytrwanie w naszych małżeństwach bardziej świadomi prosimy, aby nasza miłość ciągle rozkwitała. Abyśmy dzięki Bożej pomocy wytrwali w naszych małżeństwach. Jesteśmy bogatsi o nasze doświadczenia i wiemy, że często nie jest łatwo, ale z pomocą naszego Pana Jezusa Chrystusa jesteśmy w stanie wspólnie przetrwać wszystko w zdrowiu i chorobie, w radości i smutku.

W imieniu wszystkich małżeństw dziękujemy naszym kapłanom za piękną uroczystość jaką mogliśmy przeżyć. Nie ma nic piękniejszego, jak trwanie razem w obecności Boga ufając, że tylko z Nim zdolni jesteśmy kochać, wybaczać, przepraszać i ofiarować siebie na wzajem do końca naszych dni.

Tak nam dopomóż Panie Boże Wszechmogący. Amen