• Mikołajkowe spotkanie

Mikołajkowe spotkanie

6 grudnia, po mszy świętej o godz. 18.00, do naszej parafii przybył niezwykły Gość. Ubrany był nieco dziwacznie: w czerwony strój. Miał długą białą brodę, w ręku laskę, a ze sobą przywiózł worek pełny prezentów.

Dzieci szybko rozpoznały tajemniczego Gościa i z uwagą wpatrywały się w Jego dostojne oblicze. Mikołaj pytał dzieci o to jak przeżywają czas Adwentu oraz o to czy mają dobre postanowienia, czy pomagają rodzicom. Po rozmowie Mikołaj przystąpił do rozdawania dzieciom prezentów. Spotkanie przebiegało w radosnej i miłej atmosferze, z czego cieszyli się również rodzice. Mikołaj obiecał, że za rok znowu z radością odwiedzi dzieci w Wiźnie. Mając ogromną nadzieje, że spotka ich jeszcze więcej w naszej wspólnocie parafialnej.

Gwiazda